Aspirin 500mg tbl.obd.20

Kód: 2323
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
159 Kč –15 %
obrazek
159 Kč –15 % 135 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
19.5.2026

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

Doplňkové parametry

Kategorie: Horečka
EAN: 8590322002889
ATC: N02BA01
BALENÍ: 20
Cesta podání: Perorální podání
Forma: Obalená tableta
Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
SÍLA: 500MG
Skladujte při teplotě: od 15 do 30 °C
SÚKL KÓD: 0188202
TYP: HVLP
TYP - POPIS: Hromadně vyráběné léčivé přípravky

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola