Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10

Kód: 27867
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
349 Kč –8 %
obrazek
349 Kč –8 % 319 Kč
Objednáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku a kyselinu askorbovou, také známou jako vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doplňkové parametry

Kategorie: Horečka
EAN: 8590322002919
ATC: N02BA51
BALENÍ: 10
Cesta podání: Perorální podání
Forma: Šumivá tableta
Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
SÍLA: 800MG/480MG
Skladujte při teplotě: od 15 do 25 °C
SÚKL KÓD: 0205473
TYP: HVLP
TYP - POPIS: Hromadně vyráběné léčivé přípravky

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola