Apo-Ibuprofen Rapid 400mg cps.mol.20 I

Kód: 26250
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
121,20 Kč –13 %
obrazek
121,20 Kč –13 % 105 Kč
Objednáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bolest svalů a kloubů
EAN: 8594158133397
ATC: M01AE01
BALENÍ: 20 I
Cesta podání: Perorální podání
Forma: Měkká tobolka
Indikační skupina: Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica
SÍLA: 400MG
Skladujte při teplotě: od 15 do 25 °C
SÚKL KÓD: 0170271
TYP: Registrované
TYP - POPIS: Registrované v DLP

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola